Grała legnicka okręgówka

mr
Piotr Krzyżanowski
Za nami 12 kolejka rozgrywek legnickiej klasy okręgowej. Niezmiennie na czele tabeli jest Stal Chocianów.

Kolejnej porażki doznała Mewa Kunice, która na własnym boisku podejmowała Orlę Wąsosz. Goście już w pierwszej połowie udowodnili, że w pełni zasłużyli na komplet punktów. Piłkarze z Wąsosza schodzi do szatni przy prowadzeniu 2:0. Druga część meczu była bardziej wyrównana, ale to nie wystarczyło Mewie do zwycięstwa, która ostatecznie poległa 1:3. Dla gości bramki zdobyli Kamil Srebniak (dwie) oraz Andrzej Kauch. Jedyne trafienie dla Mewy było dziełem Armanda Kozdronia. Orla dzięki temu zwycięstwu awansowała na piąte miejsce w tabeli.

Kolejne punktu zdobyli także piłkarze Kuźni Jawor, którzy na boisku w Koskowicach ograli Błękitnych. Gospodarze od 10 minuty grali w osłabieniu. Za brutalny faul, czerwoną kartkę zobaczył Dawid Trawka. Cztery minuty później, Kuźnię na prowadzenie wyprowadził Bartosz Fitasa.

Prowadzenie gości utrzymało się do przerwy. W drugiej części spotkania jaworzanie mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale za każdym razem brakowało im szczęścia. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Kuźni. Piłkarze z Jawora umocnili się na trzecim miejscu w lidze.