Kuźnia Jawor przegrywa w pierwszym sparingu

mr
Piotr Krzyżanowski
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku zawodnicy Kuźni Jawor przegrali z ligowym rywalem - Strzelinianką Strzelin 4:2 (2:1).

Bramki dla drużyny trenera Krupczaka zdobyli: Daniel Ziomek w 40 minucie z karnego na 2:1 i testowany Patryk Rajczykiewicz w 55 minucie na 2:2. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świdnicy.

Skład Kuźni:

(I połowa): Rzepa (Kudłacz 30')-Fartuszyński, Ziomek, Kurzelewski, Bober-Serweciński, Orda, Krupczak-Skulski, Danaj, Kalinowski.
(II połowa): Kudłacz (Grzęda 60')-Gołąbek, Ziomek, Kurzelewski, Pietruszkiewicz-Serweciński, Czaja, Fitas, Majewski, Kowalczyk-Rajczykiewicz.